Середа, 2023-02-08, 12:57 PM
Вітаю Вас Гість

Новий журналіст

(додайте до улюблених сайтів в закладки)

Меню сайту
Наше опитування
За кого б Ви проголосували на президентських виборах, якщо б вони відбулись завтра?
Всього відповідей: 204
Народная агитация за Тягнибок Олег Ярославович
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Напередодні виборів до Верховної Ради 2012, я бачу три політичні лави, очолювані Януковичом, Яценюком та Тягнибоком. 
Про Тимошенко вже не буду говорити, оскільки вона об'єдналася з Яценюком, котрий став лідером об'єднаної опозиції (ліберального спрямування). 
Почну з Януковича... Він об'єднав навколо себе крупних капіталістів. Що таке капіталізм? В моєму розумінні - це великі об'єкти інфраструктури, крупні заводи, машинерія, що знаходяться у приватній власності. Як на мене, ці капіталісти не можуть мислити державотворчо, адже вони служать свому капіталу. Такі підприємницькі структури, як стерв'ятники, можуть лише додзьобати державний організм, коли той загине. 
Яценюк - ліберал. Також, лаберальних поглядів дотримується Ющенко. Ліберальний режим - це розслаблення держави. В ліберальному режимі кожен дбає лише про себе, а д ... Читати далі »
Переглядів: 570 | Додав: olab | Дата: 2012-06-19 | Коментарі (0)

Доброго здоров'я!


Мене звати Олександр Лабінський. Мені 27 років. Сам родом зі Львова. Проте зараз балотуюся до Київської облради від Вашого міста. Працюю вчителем англійської та німецької мови середньої школи № 89 з поглибленим вивченням іноземних мов в печерському районі міста Києва, недалеко від будинку облради.

З 2007 року я є членом ВО "Свобода” і саме завдяки цій політичній силі я вирішив іти в політику.

У Львові, ще коли був студентом, з друзями заснував у 2004 році молодіжну туристи ... Читати далі »

Переглядів: 1327 | Додав: olab | Дата: 2010-10-27 | Коментарі (1)

Адам - то голова. Єва - шия.
На доларах написано "Ми віримо в Бога". Ніхто не сумнівається, що - валюта довірена Тому, до кого звернена молитва "Отче Наш". Хай попробує хтось забрати ці слова з титульної сторони банкнот, і подивимось, що станеться.

Я, як лінгвіст, вирішив дещо поритися в Інтернеті: wikipedia, dictionary.com, wiktionary тощо.

Ось, що я познаходив:

Що таке "dollar"?
In the 1500s, Count Hieronymus Schlick of Bohemia began minting coins known as Joachimstaler (from German thal, or nowadays usually Tal, "valley", cognate with "dale" in English), named for Joachimstal, the valley where the silver was mined (St. Joachim's Valley, now Jáchymov; then part of the Holy Roman Empire, now part of the Czech Republic). Joachimstaler was later shortened to taler, a word that eventually found its way into Danish, Swedish and Norwegian as daler, Dutch as (rijks)daalder, Ethiopian as ታላሪ talari, Italian as tallero, Flemish as daelder, and E ... Читати далі »
Переглядів: 1043 | Додав: olab | Дата: 2010-03-24 | Коментарі (2)

По совісті, валюта (з англ. - цінності) призначена вимірювати товарний запас або послуги. Останнім часом ми бачимо, що дедалі більшу частку валового внутрішнього продукту країн становлять послуги. Що то знaчить? Мабуть, те, що робота людей та їхній інтелект є теж цінністю (людським капіталом). Проте, звичайний капітал (комерційні ідеї), на відміну від людського капіталу (інженерних ідей, медичних, наукових), не можуть жити без клієнтів, інвестицій, торгівлі. Дедалі більша частка сфери послуг ще може означати більшу вартість домогосподарств чи громадських об'єднань, що живуть як автотрофні організми...

Різні соціосистеми можуть по різному вимагати людського фактору. Капітал (автомобіль для комерції, наприклад) потребує одного водія. Сімейний автомобіль потребує цілої родини, щоб виправдати себе. Комерційний автомобіль приносить гроші, але пасажири чи вантаж є лише матерією. Родинний автомобіль є засобом пересування. Коли той автомобіль переходить в ранг комер ... Читати далі »
Переглядів: 775 | Додав: olab | Дата: 2010-03-17 | Коментарі (0)

Суфікс "ал" в англійській мові використовується для утворення прикметників. Отже, комунальний - той, що торкається комуни. Супільство або складається з комун, або стає однією великою комуною. Якщо якийсь предмет є комунальним, він належить комуні. Якщо ж велика комуна (як одне велике яйце) не ділиться, а тухне, то комунний сморід утворює комунізм. Комунальне підприємство належить комуні, яка утворить з часом дві інші комуни. Якщо якась комуна вироджується - усе майно стає комунним. В англійській мові є такі два прикметники - "touristy" та "touristic". Перше носить негативний і неповний характер, окільки враховує лише незручності мешканців країни, куди приїжджають туристи. Друге означає, що багато туристів в країні сприяють розвитку господарства й переймають нашу культуру. Так само і терміни "комунізм" та "комуналізм" в українській мові. Деякі тлумачні словники подають значення слова "комуналізм" як розпалювання міжетнічної ворожнечі - де вони таке взяли??? Виходить ... Читати далі »
Переглядів: 871 | Додав: olab | Дата: 2010-01-29 | Коментарі (0)

Чому не еволюціоналізм? Еволюціоналізм то - широка категорія про еволюцію і означає, що людина - не останнє творіння як і не були останнім творінням амеби. Отже, є продовжження.
Я хочу розповісти про еволюцизм, що є вужчим поняттям і означає лише негативну форму еволюціоналізму. Тобто, неповну. Ненависть без любові є неповною, але разом вони утворюють гаму почуттів, емоції. Так, коли ми кажемо що еволюція зупинилась на гомосапіенс, ми помиляємося. Це те саме, що еволюція б зупинилася на амебі. Подивімось на форми клітин (від нейрона до яйцеклітини). Це тип людини економічної - суб'єкта підприємницької діяльності, інвестора, бізнесмена, священика. Зрештою - маємо восьму добу еволюції, чи перший день нового Неба і Землі, і маємо Святих, тіла яких утворені з елементарних "клітин" - людей смертних.
Дехто з нас смертних стане безсмертним святим, і Його думки збігаються з думками спільноти дедалі більше, і якщо "карма" дозволить, він стане "агрегором", душею нації, ... Читати далі »
Переглядів: 749 | Додав: olab | Дата: 2010-01-18 | Коментарі (0)

2 тижні до виборів президента України.
Ось результати одного з соцопитувань вконтакті "ВЫБОРЫ ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ 2010 предварительный опрос !" (дали відповідь 2204 особи): Янукович - 26,3%, Тягнибок - 22,6%, Тимошенко - 17,6%, Ющенко - 3,2%. В другому турі упевнено перемагає Тягнибок (див. групу "Політика").
Переглядів: 832 | Додав: olab | Дата: 2010-01-01 | Коментарі (0)

Слава Богові та Україні! Якщо ми віримо в Бога, тоді ми - націоналісти, якщо ж ні - нацисти. Від націоналізму до нацизму - один крок. Що зробити, щоб не впасти у зневіру, щоб не бути віроломним? Подумайте, які сильні є м'язи, що складені з багатьох тоненьких клітин. Отже, сила - в єдності. Найбільше людей об'єднує Церква - спільнота віруючих людей. В Церкві сповідуються принципи спорідненої праці. Без цього, будь-які інші об'єднання є схожими на концентровану сукупність вірусів чи хвороботворних бактерій, які шкодять еволюційному розвитку інших організмів. Саме віра в Бога та надія на Творця допоможе нам бути в системі Його нового творіння - в Україні, а не опинитися в пастках ворогів.
Нашими ворогами є погані ідеї. Такою ідеєю може бути будь-яка спланована акція проти ближнього, що передбачає завдання йому болю, гіршого, ніж ми відчуваємо. Це - омана. Вона приведе нас у нікуди! Згадайте, що відбулося зі Сталіним чи Гітлером. Хіба нам хочеться бути на їхньому мі ... Читати далі »
Переглядів: 828 | Додав: olab | Дата: 2009-11-02 | Коментарі (0)

7 серпня (п"ятниця) пізно ввечері мені подзвонив друг і запропонував помандрувати до міста Галич річкою Дністер на байдарці. Вранці, погодивши з дружиною, я зібрав речі. 

Нас було троє: Роман Тебінка, Роман Олійник і я, Олександр Лабінський. Зібравши байдарку, ми вирушили - з річки Стрий виїхали на Дністер о 15:00 (субота). Їхали помірно (максимальна швидкість, яку зафіксував джі пі ес навігатор - 15 км./год.).

Ми зупинились на відпочинок близько 21:00. Розпалили багаття, посмажили ковбаски, запекли картопельки, насолодились пейзажем.

Зранку в неділю о 9:00 вирушили далі, а в 14:00 вже плавали на узбережжі Галича.

Для тих, хто прагнуть здійснити подібну мандрівку: дорога зі Львова до Ходорова, або Жидачова (де починається річка) може обійтись в 30 грн. (зважаючи на багаж). Техніку (фото і відео камеру) треба брати водонепроникну. Якщо Ви їдете з ночовою, то спальники мають бути у поліетиленових мішках, щоб не намокли при перевороті байдарки. Будьте майстерни ... Читати далі »

Переглядів: 971 | Додав: olab | Дата: 2009-08-13 | Коментарі (2)

Гадаю, в московському патріархаті повинна панувати російська мова. А в варшавському - польська. В римському - італійська. Хоча не мова є важливою, а есхатологічна та євхаристійна єдність. Тіло Ісуса - одне, і ми це повинні усвідомити. 

Святе письмо перекладається різними мовами. І це правильно. І не будемо придиратися до того, чи від отця ісходить Дух, а чи, може, від отця і сина. Адже отець, і син, і Дух святий - одно. Це - Бог. Енергія, що вдихнула у нас розум - наш творець. І від нас повинен ісходити Дух, якщо ми будемо чистими і правдивими.

Друге, - про росіян повинні думати російські священики. Хіба їх нема, тоді вже можуть українські священики втрутитись. Патріархати можуть існувати, але ми всі повинні вірити у воскресіння мертвих і життя майбутнього віку, що є нерозривним поняттям в нації.

Переглядів: 821 | Додав: olab | Дата: 2009-08-02 | Коментарі (0)

1 2 »
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Друзі сайту